Dodaj ogłoszenie | Reklama | Zaloguj | Zarejestruj

Kategorie
Wyszukiwarka ofert

Ostatnio szukane:

EuropaJOB TEjrcaWSv LhuTGHDqwVFUpWxo hIGmXelVCsYkQ PuEsIMgLbBvDnzN oIQxufpmv pyCTKvQOHaDMiuNb nwQGYHLJq nXZvCAUzVRl cDgdYhzotwrpeMS

Pośrednicy pracy
Zweryfikowani pośrednicy pracy.

Zarejestruj konto

Kursy językowe online
reklama

§ 1 Ogólne
1.Zawartość serwisu internetowego, - jego struktura, grafika, logotyp firmy i marki, treści i artykuły merytoryczne, zdjęcia ilustracyjne oraz produktowe stanowią własność firmy Torrid oraz podlegają ochronie prawnej zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z póź. zm.).

§ 2 Dodanie oferty
1. Każdy użytkownik może zgłosić Serwis poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, akceptację Regulaminu.
2. Dodanie oferty jest darmowe

§3 Zastrzeżenia
1 Portal nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników w szczególności za nienależyte wykonanie bądź niewykonanie umów związanych z ogłoszeniem, nieprawdziwe dane podawane przez użytkowników jak również za następstwa działań podjętych przez Użytkowników a stanowiących naruszenie regulaminu. 2. Portal nie ponosi odpowiedzialności za zdolność Użytkowników do zawarcia i realizacji umów.
3. Zabronione jest podawanie niepełnych bądź nieprawdziwych danych
4. Portal zastrzega sobie możliwość ingerowania w treść ogłoszeń w celu poprawy jakości ogłoszenia. 5. Portal zastrzega sobie możliwość usuwania ogłoszeń które są niezgodne z Polskim prawem.