kierowca kierowca kierowca oxford anglia Adecco Opiekunka osób starszych- Niemcy spedytor berlin norwegia opiekunka

Ogrodnik - pomocnik brukarza

Wrocław

Dodano: 2016-09-22 11:20:25

Tel: 730107612
WWW: http://epser.com

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisko:

Ogrodnik - Pomocnik brukarza

Obowiązki:

- utrzymanie zieleni

- Proste prace brukarskie

- wykładanie kamieni

- koszenie trawy

- urządzanie tarasów

- budowa ogrodzenia

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Znajomość języka obcego – mile widziane

- Prawo jazdy kat. B i własny samochód – mile widziane

Oferujemy:

- Zakwaterowanie

- Atrakcyjne zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 730 107 612.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

marketing4@euro-kontakt.eu