kierowca kierowca kierowca oxford anglia Adecco Opiekunka osób starszych- Niemcy spedytor berlin norwegia opiekunka

Rozbieracz/wykrawacz wołowy

Dodano: 2014-11-18 21:21:04

Tel: 774548850
WWW: http://

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej Silesia Personal Sp. z o.o. (nr cert. 695) dla niemieckiego Klienta poszukuje rozbieraczy/wykrawaczy wołowych

Miejsce pracy- Heilbad-Heiligenstadt
Rozpoczęcie pracy- od zaraz

Opis stanowiska
- rozbiór woÅ‚owy
- praca na taśmie

Wymagania
- wykształcenie kierunkowe
- min. 3 lata doświadczenia przy rozbiorze wołowym
- umiejętność posługiwania się nożem rzeźniczym

Oferujemy
- umowÄ™ o pracÄ™ zawartÄ… z firmÄ… w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- płatny urlop wypoczynkowy
- organizujemy płatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyÅ‚anie CV wraz ze zdjÄ™ciem wyÅ‚Ä…cznie na jeden z poniższych adresów:
raciborz@silesiapersonal.pl
gliwice@silesiapersonal.pl
opole@silesiapersonal.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."