niemcy holandia magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd

Au Pair czyli praca i nauka w Anglii

Anglia

Dodano: 2014-04-30 23:09:55

Tel: 00447925965874
WWW: http://www.cekal-aupair.pl

Specjalizujemy siÄ™ w poÅ›rednictwie pracy oraz unikalnych programach edukacyjnych Au pair. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Wielkiej Brytanii, dziÄ™ki czemu na bieżąco monitorujemy rynek oraz osobiÅ›cie bierzemy udziaÅ‚ w spotkaniach biznesowych. Naszym priorytetem jest Twoja 100% satysfakcja, dlatego wspóÅ‚pracujemy wyÅ‚Ä…cznie z godnymi zaufania firmami o ustabilizowanej pozycji.

Posiadamy również inne rodziny - napisz do nas.

Rodzina Stokes z Oxfordshire

Stanowisko: Mother’s help

Wiek dzieci: Chłopczyk 15 tygodni, dziewczynka 2,5 lat

Typ umowy: Kontrakt 6- 12 miesięcy

Kraj: Wielka Brytania

Miasto: Abingdon

Pracodawca: Au Pair agency

Wynagrodzenie: GBP 150 na tydzień

Data rozpoczÄ™cia:  Maj

OPIS STANOWISKA

Pomoc mamie w opiece nad dziećmi oraz w obowiązkach domowych.

WYMAGANIA

Komunikatywna/ znajomość języka angielskiego

Wiek: 19-28 lat

Doświadczenie w opiece nad dziećmi

Mile widziane prawo jazdy

Gotowość do wyjazdu na okres 12 miesięcy

Osoba niepaląca, lubiąca zwierzęta

RODZINA OFERUJE

Liczba godzin tygodniowo: 35h/tydz

Kieszonkowe 150 GBP na tydzień

Darmowe wyżywienie i zakwaterowanie

WÅ‚asny pokój z dostÄ™pem do Internetu

Lekcje nauki języka angielskiego

Miłą atmosferę

Uwaga! Nie pobieramy żadnych opłat wpisowych od kandydatek ! Przed akceptacją pracy poznasz swoją przyszłą rodzinę poprzez Skype.

Naucz się języka angielskiego w jego naturalnym środowisku - zostań Au Pair!

Wyślij zgłoszenie na adres email: kontakt@cekal-aupair.pl

W temacie maila prosimy zamieścić: Stokes

kontakt@cekal-aupair.pl