niemcy holandia magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd

Ogrodnik - praca przy papryce

Holandia

Dodano: 2014-04-18 12:42:52

Tel: 508-569-317
WWW: http://beetsma.pl

Opis:

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy BEETSMA sp. z o.o. ( nr rej 5169) rekrutuje przez cały rok do prac na terenie Holandii

Poszukujemy osób z doÅ›wiadczeniem PRZY PAPRYCE!!!

- obkrÄ™canie pÄ™dów
- Å›cinka czerwonej, żóÅ‚tej, zielonej, pomaraÅ„czowej papryki
- sortowanie

Miejsce pracy – HOLANDIA

Wymagania

Wymagania:

- doÅ›wiadczenie w pracy w Holandii – papryka
- posiadanie sofii numeru
- dyspozycyjność od zaraz na długi okres czasu
- Chęć i motywacja do pracy fizycznej
- mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego
- mile widziane prawo jazdy

Co oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie
- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
- możliwość rozwoju zawodowego
- opiekÄ™ koordynatorów

rekrutacja.nl@beetsma.pl