Ostatnio szukane:

magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd ss

racownik do wykończenia wnętrz

Dania

Dodano: 2014-04-09 22:03:40

WWW:

Opis:

JobSupply Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Praca przy kompleksowej renowacji wnetrz w miejscowości Ishoj w Danii

Zakres obowiazkow obejmuje:

- malowanie i szpachlowanie scian
- wymiana okien i drzwi
- kladzenie parkietow drewnianych
- kladzenie plytek
- wykonywanie scian i sufitow g-k

Oferujemy:
- stawka 120 DKK / godz brutto (mozliwosc nadgodzin)
- dunska umowe i ubezpieczenie
- opieka koordynatora w Danii
- wyplata wynagodzenia co 2 tyg.
- pomoc w zakwaterowaniu

Oczekujemy:
- udokumentowanego doswiadczenia zawodowego przy pracach wykonczeniowych - min. 3 lata (umowy, świadectwa pracy lub referencje)
- dobrej znajomosci j. angielskiego - warunek konieczny
- prawo jazdy + wlasne auto

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie:

- CV w jezyku angielskim z opisem wykonywanych obowiazkow,
- swiadectw pracy i referencji pisemnych
- danych kontaktowych dwoch osob z poprzednich miejsc pracy w celu sprawdzenia referencji

na adres e-mail: budownictwo@jobsupply.com.pl (nr ref. BUD).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie ponizszej klauzuli:
„Zgodnie z ustawÄ… o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodÄ™ na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbÄ™dnych do procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

budownictwo@jobsupply.com.pl