Ostatnio szukane:

magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd ss

Mechanik okretowy

Dania

Dodano: 2014-04-09 22:02:50

WWW:

Opis:

Jobsupply Sp. z o.o.

Opis stanowiska:
- nadzor nad stanem silnika i innych elementow mechanicznych
- diagnostyka i usuwanie awarii silnika
- dbalosc o dobry stan techniczny jednostki
- spawanie i naprawianie sieci rybackich

Oczekujemy:
- udokumentowanego doswiadczenia w zawodzie mechanika okretowego (umowy, swiadectwa pracy, referencje)
- znajomosci j. angielskiego na poziomie dobrym – warunek konieczny
- umiejetnosc spawania sieci rybackich
- dobrej kondycji fizycznej
- mile widziane doswiadczenie w pracy na trawlerach

Oferujemy:
- wynagrodzenie w kwocie 23.000 DKK/miesiac brutto
- mozliwosc nadgodzin (7.000-10.000DKK/miesiac brutto)
- dunska umowe o prace
- prace na stale
- prace w wymiarze 3-4 miesiecy na morzu i 3-4 miesiecy w domu

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie pelnej aplikacji (CV, swiadectwa pracy, dowod osobisty) na adres e-mail: mechanik@jobsupply.com.pl (nr ref. mech)
Prosimy o zamieszczenie ponizszej klauzuli: „Zgodnie z ustawÄ… o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodÄ™ na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbÄ™dnych do procesu rekrutacji”.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

mechanik@jobsupply.com.pl