kierowca kierowca kierowca oxford anglia Adecco Opiekunka osób starszych- Niemcy spedytor berlin norwegia opiekunka

Kucharz

Bornholm, Dania

Dodano: 2014-04-07 21:29:44

WWW:

Opis:

Jobsupply Sp. z o.o.

Opis stanowiska:
- Praca polega przede wszystkim na grillowaniu stekow
- Przygotowanie potraw zgodnie z obowiÄ…zujÄ…cymi standardami
- Planowanie zakupów oraz uzupeÅ‚nienie zapasów
- PrawidÅ‚owe przechowywanie produktów spożywczych z uwzglÄ™dnieniem ich terminów
przydatności
- Przestrzeganie regulacji BHP
- Dbałość o porządek i higienę w miejscu pracy
- Znajomość przepisów HACCP

Oczekujemy:
- Doswiadczenia w przygotowywaniu stekow
- Doswiadczenia jako kucharz w steakhouse – duzy atut
- Udokumentowanego doświadczenia w zawodzie kucharza (umowy, świadectwa pracy lub referencje)
- Dobrej znajomości j. angielskiego
- Prawo jazdy + własne auto

Oferujemy:
-StawkÄ™ godzinowA 145 DKK/godz. brutto/ 79PLN
- Duńską umowę - 6 miesiecy/ ubezpieczenie
- Opieka koordynatora
- Zakwaterowanie( w miejscu pracy-hotel) i wyzywienie
- Pomoc przy załatwieniu formalności do legalnej pracy w Danii (wyrobienie numeru CPR oraz Duńskiej karty podatkowej)

- Wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.
- Praca od 28.04.2014

Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie nastepujacych dokumentow na adres e-mail:
kucharz@jobsupply.com.pl (nr ref. stek)

- Aktualnego CV z opisem zakresu obowiazkow
- Dokumentow potwierdzajacych doswiadczenie zawodowe – swiadectwa pracy, referencje pisemne
- Swiadectwa ukonczenia szkoly w charakterze kucharza
- Podanie dwoch osob do sprawdzenia referencji

Prosimy o zamieszczenie ponizszej klauzuli:
„Zgodnie z ustawÄ… o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodÄ™ na przetwarzanie moich danych osoa

kucharz@jobsupply.com.pl