kierowca kierowca kierowca oxford anglia Adecco Opiekunka osób starszych- Niemcy spedytor berlin norwegia opiekunka

Pomoc kuchenna

Bornholm, Dania

Dodano: 2014-04-07 21:26:56

WWW:

Opis:

JobSupply Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

- pomoc w przygotowywaniu posikow
- zmywanie naczyn
- przestrzeganie regulacji BHP
- dbalosc o porzadek i higiene w miejscu pracy
- znajomosc przepisow HACCP

Oczekujemy:

- udokumentowanego doswiadczenia w zawodzie (umowy, swiadectwa pracy lub referencje)
- dobrej znajomosci j. angielskiego
- prawo jazdy + wlasne auto

Oferujemy:

- wynagrodzenie 112DKK brutto/61PLN
- dunska umowe I ubezpieczenie
- opieka koordynatora
- wyplata wynagrodzenia co 2 tyg.
- zakwaterowanie i wyzywienie bezplatne
-Pomoc przy załatwieniu formalności do legalnej pracy w Danii (wyrobienie numeru CPR oraz Duńskiej karty podatkowej)

- praca od 28.04.2014

Prosimy o przeslanie dokumentow (CV, swiadectwa pracy, dowod osobisty) na adres e-mail: restauracja@jobsupply.com.pl (nr ref. pom)

Prosimy o zamieszczenie ponizszej klauzuli: „Zgodnie z ustawÄ… o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodÄ™ na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbÄ™dnych do procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

restauracja@jobsupply.com.pl