Ostatnio szukane:

magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd ss

Elektryk

Austria

Dodano: 2014-04-05 21:38:45

Tel: 0049152062038
WWW:

Biuro Posrednictwa Pracy JG- Personalservice dla jednego ze swoich klientów poszukuje Kandydatów zainteresowanych pracÄ… na stanowisku:

Elektryk- miesce pracy Austria

Zadania:
- instalacje elektryczne, kładzenie kabli, samodzielna diagnostyka i usuwanie usterek
- instalacje elektryczne w branży przemysłowej i budowlanej
- instalacje domowe i mieszkaniowe

Oferujemy:
- zatrudnienie bezposrednio z niemieckim pracodawca
- pracÄ™ za granicÄ… (Austria)
- zakwaterowanie, które zapewnia pracodawca
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- wysokie zarobki

Nie pobieramy od Panstwa zadnych oplat!!!

Wymagania:
- ukończone wykształcenie na kierunku elektryk lub pokrewne
- doświadczenie w zawodzie
- uprawnienie do pracy, jako elektryk
-znajomość jÄ™zyka niemieckiego w stopniu umożliwiajÄ…cym komunikacjÄ™ w pracy – warunek konieczny!

Osoby zainteresowane podjÄ™ciem wspóÅ‚pracy prosimy o przesÅ‚anie:
- CV w języku polskim i niemieckim
kontakt telefoniczny 0049152062038

praca.gastronomia.ruegen@wp.pl