kierowca kierowca kierowca oxford anglia Adecco Opiekunka osób starszych- Niemcy spedytor berlin norwegia opiekunka

Ogrodnictwo - praca przy kwiatach

Holandia

Dodano: 2014-04-05 21:33:04

Tel: 0031 616741025
WWW:

Poszukuje zmotywowanych kandydatów do pracy w Holandii w sezonie 2014
w sektorze ogrodniczym
Opis stanowiska
• praca przy kwiatach,

Wymagania:
• dyspozycyjność od zaraz,
• prawo jazdy znajomość jÄ™zyków obcych mile widziana,
• doÅ›wiadczenie w ogrodnictwie mile widziane.

Oferujemy:
• zapewniamy 35/40 godzin tygodniowo,
• wyjazd na okres ok 3 miesiÄ™cy i pozostania na dÅ‚użej,
• organizacjÄ™ przejazdu z Polski do Holandii, i z Holandii do Polski,
• organizacjÄ™ zakwaterowania przez koordynatora w Holandii,
• ubezpieczenie w Holandii z możliwym dodatkiem 75 euro na m-c,
• atrakcyjne terminowe wynagrodzenie co 7 dni.
• brak możliwoÅ›ci zaliczek,
• dojazd do pracy w Holandii organizuje pracodawca.

Osoba zainteresowana prosimy o wysÅ‚anie nastÄ™pujÄ…cych dokumentów:
• Cv,
• dowód osobisty (zeskanowany z dwóch stron w kolorze),
• numer konta walutowego ( nr konta, nazwa banku, nr swift)
• prawo jazdy (zeskanowane z dwóch stron w kolorze),
• numer sofii (zeskanowany z dwóch stron w kolorze) jeżeli jest.
Dokumenty pozwalajÄ…ce na zarejestrowanie siÄ™ sÄ… to CV + dowód osobisty+ num. konta walutowego, caÅ‚a reszta to dokumenty dodatkowe( niewymagane podczas rejestracji).
Ważne scan dokumentów na osobnych kartkach !
Na Adres
praca.holandiaaa@wp.pl
tel. 0031 616741025