Ostatnio szukane:

magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd ss

Praca w szklarni z pomidorami - snoeje

Rotterdam, Holandia

Dodano: 2014-03-24 20:09:58

Tel: 77/ 480 20 15
WWW: http://www.aldora.com.pl/

Agencja Zatrudnienia ALDORA Sp. z o.o. ( certyfikat nr 9029 ) poszukuje Kandydatów do szklarni z pomidorami
Numer referencyjny ogłoszenia - M/2014

Opis stanowiska pracy:
- obrywanie kwiatostanu na wózkach elektrycznych, tzw. „snoeje”
- pielęgnacja sadzonki pomidora
- sadzenie plant i klipsowanie
- zbiór pomidorów
- obcinanie liści

Miejsce pracy: Holandia, rejon Rotterdamu

Planowana data rozpoczęcia pracy: 31-03-2014

Wymagania:
- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- doświadczenie w szklarni z pomidorami lub w ogrodnictwie mile widziane
- dobry stan zdrowia i odpowiedzialność

Oferujemy:
- min. 38h tygodniowo do przepracowania
- legalnÄ… pracÄ™ na warunkach holenderskich
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- zakwaterowanie i dojazd do pracy na terenie Holandii
- opiekÄ™ polskich koordynatorów

Stawka godzinowa brutto dla konkretnego wieku:
18 – 20 lat - 5, 55 euro ( zakwaterowanie pÅ‚atne tygodniowo w wysokoÅ›ci 40 euro )
21 lat - 6, 54 euro ( zakwaterowanie płatne tygodniowo w wysokości 60 euro )
22 lata - 7, 67 euro ( zakwaterowanie płatne tygodniowo w wysokości 60 euro )
23 i więcej- 9, 02 euro ( zakwaterowanie płatne tygodniowo w wysokości 68 euro )
Zainteresowane osoby prosimy o:

Wypełnienie formularza rejestracyjnego na naszej stronie
Do formularza można doÅ‚Ä…czyć scan dowodu osobistego ( przód i tyÅ‚ ) oraz scan SOFI ( jeżeli pracowali PaÅ„stwo już wczeÅ›niej na terenie Holandii )

CV NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kontakt: Aldora Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 3, Kędzierzyn-Koźle. Tel.: 77/ 480 20 15