Ostatnio szukane:

magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd ss

Lakiernik samochodowy z doświadczeniem

Harderwijk, Holandia

Dodano: 2014-03-24 19:19:51

Tel: 609 407 628
WWW:

Firma Eurotemp Sp.Z.o.o. Z siedzibÄ… w Koszalinie , numer certyfikatu 2562,
dla swojego holenderskiego klienta poszukujÄ™ specjalistów na stanowisko : lakiernik Samochodowy

Miejsce pracy: Holandia, Harderwijk

Opis stanowiska:

Jako lakiernik samochodowy jesteÅ› wspóÅ‚odpowiedzialny za wszystkie wykonywane czynnoÅ›ci z zakresu lakierowania wedÅ‚ug reguÅ‚ i zasad fabryki, importera oraz dostawcy lakierów.

Wymagania:

Przygotowywanie samochodów pod lakierowanie(przecieranie, czyszczenie, ewentualnie nanoszenie warstwy gruntowej)
WypeÅ‚nianie ubytków
Nanoszenie lakieru na karoserie
Naprawianie i nanoszenie lakieru
- naprawianie i nanoszenie lakieru auta po stłuczce)
Proste czynności montażu i demontażu
Lakierowanie samochodów i części
Czyszczenie instalacji i przyrzÄ…dów do lakierowania
Kontrola zasobu farb oraz innych materiaÅ‚ów
Stosowanie oraz przestrzeganie zasad dotyczących środowiska, bezpieczeństwa pracy
Meldowanie i rejestracja czynności do ulepszenia, usprawnienia pracy
PozostaÅ‚e czynnoÅ›ci, które maja wkÅ‚ad dla dobrego funkcjonowania firmy
- Wymagane Referencje ( pisemne)
- Doświadczenie na terenie Holandii
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Prawo Jazdy Kat. B

Oferujemy:

Mieszkanie oraz dojazdy do pracy.
Kontrakt na czas określony w holenderskiej firmie ,ubezpieczenie.
Możliwość rozwoju.
Wypłaty tygodniowe przelewane na konto.
OpiekÄ™ polskiego koordynatora na terenie Holandii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : spiotrowska@eurotemp.pl
Sylwia Piotrowska
tel. 609 407 628

spiotrowska@eurotemp.pl