Ostatnio szukane:

magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd ss

Kierowca kategorii C+E

Berlin

Dodano: 2014-03-24 19:12:04

Tel: +48 71 723 79 96
WWW:

Agencja Pracy POLONICA z WrocÅ‚awia wpisana do krajowego rejestru agencji pracy pod numerem 7442 poszukuje dla klienta z terenu Berlina pracowników na stanowisko pracy:

Kierowcy kat. C+E/ Berlin

Poszukujemy pracowników zainteresowanych pracÄ… na czas nieokreÅ›lony na terenie Berlina i okolic.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dieta);

- Umowa zlecenie/o pracę na warunkach polskich, (mile widziane osoby z własną działalnością);

- Pakiet ubezpieczeń społecznych;

- Zakwaterowanie na terenie miasta Berlin (opłacone przez pracodawcę);

- Praca na etat (możliwość pracy ponad program podstawowy);

- Stała opieka polskiego konsultanta;

Zadania:

- praca przy zaopatrzeniu sieci sklepów na terenie Berlina i okolic;

- przewóz, zaÅ‚adunek oraz rozÅ‚adunek towarów.

Wymagania:

- Prawo jazdy kategorii C + E;

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);

- DoÅ›wiadczenie w pracy jako kierowca samochodów ciężarowych (prowadzenie samochodu typu TANDEM);

- Elektroniczna karta kierowcy;

- WÅ‚asny samochód.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy: aplikuj@agencjapracy-polonica.pl

 lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

W tytule wiadomoÅ›ci proszÄ™ wpisać „Kierowca Kat. C+E”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 71 723 79 96

Prosimy o doÅ‚Ä…czenie klauzuli: "Wyrażam zgodÄ™ na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbÄ™dnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawÄ… z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

aplikuj@agencjapracy-polonica.pl