kierowca kierowca kierowca oxford anglia Adecco Opiekunka osób starszych- Niemcy spedytor berlin norwegia opiekunka

Mechanik maszyn rolniczych oraz budowlanych

Erlangen, Stuttgart, Mannheim, München, Niemcy

Dodano: 2014-03-12 22:18:43

Tel: +48 71 723 79 96
WWW:

Opis:

Typ pracy: pełny etat.

Opis stanowiska:

- naprawa części, zespoÅ‚ów i systemów narzÄ™dzi oraz urzÄ…dzeÅ„ z obszaru maszyn rolniczych,

- renowacja oraz konserwacja maszyn rolniczych oraz budowlanych,

- hydraulika i pneumatyka, mechanika

- elektryka i elektronika pojazdów mechanicznych,

- praca na samodzielnym stanowisku,

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika,

- prawo jazdy kat. B + auto.

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

- wynagrodzenie ponad taryfowe (min. 2100 Euro Netto/ miesiÄ…c)

- zakwaterowanie,

- stałą opiekę polskojęzycznego konsultanta,

- tłumaczenie dokumentacji pracowniczej.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy: aplikuj@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem: +48 71 723 79 96

aplikuj@agencjapracy-polonica.pl