niemcy holandia magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd

Pracownik Magazynu

Holandia

Dodano: 2014-02-24 08:44:02

WWW:

Opis:

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy w Holandii. Praca przy zbiorze warzyw i owoców dla osób również bez doÅ›wiadczenia. Możliwość wyjazdu dla par.

Nie wymagamy znajomoÅ›ci jÄ™zyka obcego.

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz i na okres minimum 2-mcy,
- energiczność w wykonywanej pracy,
- wytrwaÅ‚ość,
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy m.in:
- atrakcyjne wynagrodzenie - stawki wiekowe
- opiekÄ™ polskiego opiekuna
- zakwaterowanie - wspóÅ‚finansowane przez pracodawcÄ™
- ubezpieczenie
- transport z polski do Holandii

agbconsulting@wp.pl