niemcy holandia magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd

Hydraulik poszukiwany!

Austria

Dodano: 2018-05-02 19:02:19

Tel: 510 858 900
WWW: http://www.praca-za-granica.pl/o-730353.php

Opis:

Opis stanowiska

Wykonywanie instalacji zimnej i ciepłej wody, instalacji kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania zgodnie z dokumentacją projektową.

Wymagania
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie w zawodzie
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
- prawo jazdy kat. B
- własny transport.

Nasza oferta
- legalne zatrudnienie
- umowę o pracę na austriackich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- 13 i 14 pensja.

Sposób aplikowania
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV
na adres info@praca-austria.eu lub
kontakt telefoniczny pod numerami 510 858 900, 510 656 555 lub 510 777 789

info@praca-austria.eu