Ostatnio szukane:

magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd ss

Operator wózka widłowego - darmowe zakwaterowanie

okolice Augsburga, Ingolstadt, Kempten, Bawaria / Niemcy

Dodano: 2018-04-22 18:10:49

Tel: 514 630 801
WWW: http://www.praca-za-granica.pl/o-730351.php

Obecnie dla naszego Niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:
Operator wózka widłowego
Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice Augsburga, Ingolstadt, Kempten, Bawaria Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Augsburg.
Praca jest na stałe, na pełny etat, od 162 do 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego.
Transport i magazynowanie towaru za pomocą wózka widłowego.

Wymagania:

Mężczyźni w młodym wieku, zdrowi i w dobrej kondycji fizycznej.
Konieczne doświadczenie jako operator wózka widłowego wraz z aktualnymi uprawnieniami (optymalnie uprawnienia ważne w Niemczech).
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Konieczne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (na dojazd z kwatery do pracy).
Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie.

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 11 euro.
+ 25% do stawki godz. za nadgodziny i pracę w soboty.
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1300 do 1400 euro.
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule wpisując „ wozek Niemcy imię i nazwisko”.
Kontakt telefoniczny od PN-PT od 08:00 – 16:00 pod nr Tel: 514 630 801
Więcej ofert pracy na stronie workonpersonal.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl