Ostatnio szukane:

magazyn praca praca niemcy miency niec ww sd ss

Pracownik produkcji (k/m) - Niemc

Haren, Wietze (Dolna Saksonia), Niemcy

Dodano: 2018-04-22 18:09:23

Tel: 774130024
WWW: http://www.praca-za-granica.pl/o-729337.php

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:
Pracownik produkcji (k/m) – Niemcy
Miejsce pracy: Haren, Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Wymagania:
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana
• Mile widziany własny samochód
• Wytrzymałość fizyczna
• Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• Wynagrodzenie 9, 49€, po 9 miesiącach 9, 69€) - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
• Umowa o pracę na warunkach niemieckich
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Po 15 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 11738 Data wydania certyfikatu: 2015-02-19

as@cp-personal.com