kierowca kierowca kierowca oxford anglia Adecco Opiekunka osób starszych- Niemcy spedytor berlin norwegia opiekunka

      Program lokalizujący telefony komórkowe. Wystarczy numer i masz namierzony telefon

    1. locked.pl

Orderpicker Holandia

Waalwijk, Holandia

Dodano: 2017-09-15 10:27:53

WWW:

Opis:

Miejsce pracy: Waalwijk, Holandia

Opis stanowiska:
Zbieranie zamówień w magazynie sklepu internetowego oraz pakowanie ich do wysyłki (książki, płyty, ubrania, sprzęt elektroniczny).

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• doświadczenie w pracy jako Orderpicker
• dyspozycyjność na długi okres czasu
• elastyczność i gotowość do pracy na zmiany
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej w Holandii
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za pracę zmianową
• Możliwość dodatkowych godzin pracy w tygodniu i weekendy
• Transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
• Zakwaterowanie
• Obsługę kadrowo – administracyjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: szczecin@sbaflex.pl

szczecin@sbaflex.pl