kierowca kierowca kierowca oxford anglia Adecco Opiekunka osób starszych- Niemcy spedytor berlin norwegia opiekunka

Pielęgniarka/Pielęgniarz

berlin, niemcy

Dodano: 2017-08-29 11:04:39

Tel: 792033808
WWW:

R CreatiVe Katarzyna Stefańska (Agencja Pracy nr certyfikatu 13189) poszukuje dla niemieckiego pracodawcy pracownika na stanowisko: Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: Berlin
Region: Niemcy

Opis stanowiska:

opieka medyczna w domu pacjenta
wykonywanie otrzymanych zleceń lekarskich
wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych

Wymagania:

wykształcenie min. średnie zawodowe/licencjat/magister (Pielęgniarka / Pielęgniarz/Ratownik Medyczny)
podstawowa znajomość j. niemieckiego lub wyższa
prawo jazdy lub umiejętność poruszania się rowerem
chęć podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

pracę w oparciu o umowę na zasadach niemieckich
pełen etat dla kandydatów na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz z uznanym dyplomem ukończenia kierunku medycznego,
możliwość pracy na część etatu jako celem przyuczenia - wymiar etatu umożliwiający intensywną naukę oraz przygotowanie do uznania dyplomu
przygotowanie językowe (system nauczania uzależniony od znajomości języka kandydata do pracy na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz)
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (około 30% wyższe niż w innych placówkach medycznych na ternie Berlina)
zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

info@biuro-creative.pl