kierowca kierowca kierowca oxford anglia Adecco Opiekunka osób starszych- Niemcy spedytor berlin norwegia opiekunka

Pracownik fizyczny w Niemczech

Niemcy

Dodano: 2017-02-14 09:39:23

WWW: http://www.idealwork.pl

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w kraju i za granicą. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy:           Niemcy

Zadania na stanowisku:

- załadunek, rozładunek towarów, przesyłek, kontenerów

- Inne prace magazynowe

Od Kandydata oczekujemy:

- doświadczenia w pracy fizycznej

- sprawności fizycznej

- motywacja oraz chęć do pracy

- gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w nocy

Oferujemy:

- niemieckie wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

- wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealwork.pl

- odwiedź naszą stronę internetową: www.idealwork.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  IDEAL Work  Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. 202 nr 101 poz. 926 ze zm.

rekrutacja@idealwork.pl